Pisz Lepiej2023-09-22T20:45:31+02:00

Intuicyjne pisanie tekstów jest fajne, ale może czas przejść poziom wyżej?

Czy rozpoznajesz siebie w którejś z poniższych sytuacji?

✓ marzę o pisaniu zawodowo, gdybym tylko wiedział jak to wygląda od zaplecza i jak się tam dostać

✓ pisałem dla jednego zespołu, chyba z 10 razy poprawiałem, a i tak na koniec napisał jeden znany tekściarz

✓ chciałem napisać tekst pod muzykę, ale nie mogę zmieścić słów,  nic nie pasuje, męka normalnie

✓ nie przyszło mi do głowy, że pisanie można udoskonalać, radzę sobie całkiem nieźle, wydałem parę płyt, ale jakbym mógł lepiej, to pewnie, że bym chciał, Patrycja!

✓ jak ktoś mi pisze teksty, to ja tego nie czuję, ale jak się sama za to zabieram, to też jest źle, niby wiem CO chcę powiedzieć, ale nie wiem JAK to powiedzieć

✓ marzę by radia zagrały mój numer, wysyłam, ale po drugiej stronie cisza, a przecież ja piszę równie dobrze jak to co słyszę w rmf’ie

✓ piszę głównie dla siebie, chciałbym też pisać na zlecenia, ale nie mam pojęcia jak je pozyskać

✓czekałam na swój wielki dzień, Premierę, gdy oczy całego świata będą zwrócone na mnie i wiesz co? …nic takiego się nie wydarzyło, teraz to ja sama nie wiem czy mi się podoba

Wyobraź sobie, że

Poznajesz patenty zawodowców.

Twoje blokady twórcze odchodzą w niebyt.

Wokaliści mówią Ci: ale te twoje teksty się wygodnie śpiewa!

Potrafisz channelować emocje tak dobrze, że na scenę lecą staniki.

Mam wymieniać dalej?

Półroczny Program Pisz Lepiej

Pierwszy na rynku kurs online o pisaniu tekstów piosenek po polsku. Absolutny game changer jeśli chodzi o Twój autorski warsztat, a jednocześnie czat z duszą. Tego połączenia nie możesz przegapić!

Spakowane Know How

Comiesięczne mastermindy w familiarnej atmosferze, 24 lekcje video, ponad 100 ćwiczeń na wynos, prywatna grupa na Facebooku. Kameralne grono autorów.

Nie zostajesz sam z lekcjami

Masz dostęp do mnie oraz informacji zza kulis. Zdradzę Ci moją autorską kuchnię. Nauczę Cię jak pisać precyzyjnie i fonetycznie do zadanej prymki po „szwedzku”. Na przykładach pokażę zaawansowane techniki, byś OD RAZU stosował je w swoim pisaniu. Jeśli się przyłożysz, gwarantuję, że będziesz pisać lepiej.

Po, powiesz sobie: wow, co to była za podróż!

Zrozumiesz, że lepsze pisanie ZAWSZE, ALE TO ZAWSZE bierze się ze spotkania z własną duszą. Oczywiście można jej dotykać nieświadomie. Jednak gdy przejdziesz wtajemniczenie, zaczniesz pisać intencyjnie z Pola, a Twoja sztuka nabierze niespotykanego blasku. Będzie poruszać bardziej. To jest warte każdego starania.

Ten program jest nie tylko szkołą warsztatu

Jest PRZEDE WSZYSTKIM mocnym programem rozwojowym sięgającym do środka.

Dlatego rekomenduję go Autorom, którzy mają chęć iść głębiej.

Moje podejście wynika z przekonania, że tylko takie otwarcie przyniesie długofalowe efekty i bardziej świadomie połączy Ciebie z niewyczerpalnym źródłem spokoju i inspiracji w Tobie. A to co właśnie napisałam, nie jest w żadnej mierze tanim coachingiem.

Jeśli w Twojej głowie pojawia się właśnie „phi”, to chcę Ci tylko powiedzieć, że rozumiem. Może myślisz: „Nikt mnie nie będzie uczył pisania, wiem jak pisać.” Oczywiście! Nie jestem tu po to. Jestem, by potrzymać Ci reflektor. Jest taka historia. Ciemna ulica, środek nocy. Przechodzień widzi człowieka szukającego czegoś pod latarnią. Pyta go więc czy mu pomóc i gdzie to dokładnie spadło. Nie wiem, gdzieś na tej ulicy, odpowiada tamten. To czemu szukasz pod latarnią? Bo tu lepiej widać.

Ja Ci poświęcę tam gdzie nie widać.

Nazywam się Patrycja Kosiarkiewicz i zarabiam na życie pisaniem piosenek.

Pomagam Artystom i Twórcom lepiej tworzyć oraz asystuję im w osobistej transformacji, tak by muzyka z kosztownego hobby stała się sposobem na spełnione i dostatnie życie.

Oto Co Mówią Dotychczasowi Uczestnicy

Kurs jest mega!

Działa na kilku poziomach, dotyczy nie tylko technikaliów (co, gdzie i jak upchnąć), ale o zgrozo! zmusza do sięgnięcia do skrywanych emocji. No i tu zaczyna się zabawa, nie zawsze śmieszna, ale zawsze obiecująca. A prokrastynacja topnieje jak Arktyka (miało być śmiesznie). Polecam z całego serca. Na coś takiego czekałam od dawna. (Iza)

Wiele osób uważa…

że pisanie tekstów to dar i talent, coś, czego nie powinno się uczyć żeby było prawdziwe. Ja też tak myślałam i przez to bałam sie pisać. Ten kurs układa w mojej głowie puzzle, które zbierałam latami, polecam go wszystkim artystom, którzy czują blokadę - z każdym ćwiczeniem będzie tylko lepiej! (Klaudia)

Jestem dopiero na początku kursu a już...

zauważam zmianę mojego pisania. Inspiracje pojawiają się znienacka, przychodzą jak nieproszeni goście ;) łączę słowa, których nigdy wcześniej bym tak nie napisała, mam większą świadomość tego, dlaczego wygodnie śpiewa się dany tekst. Poza tym oswajam pomału szwedzki, no i wiem, że nadaję z ziemi- tego też dowiesz się na kursie. (Karolina)

Piszę teksty od ponad 20 lat…

dlatego, gdy tylko dowiedziałam się o kursie dla tekściarzy, to ani chwili się nie wahałam by przystąpić do niego. To pierwszy taki kurs i jestem wdzięczna Patrycji , że dzieli się z nami swoim doświadczeniem. Zaskoczyła mnie swoją ogromną wiedzą na temat pisania i dzięki niej wzbogacam mój warsztat pisarski każdego dnia. Teraz gdy zaczynam pracę nad tekstem nie liczę tylko na szczęście i olśnienie, ale wiem dokładnie co mogę zrobić by tekst był najlepszy jaki mogę napisać i by nie był „mdły” ale by był dobrze „przyprawiony” ;) P.S. Będę szukać grzybków :))) Już wiem jak uniknąć błędów i co robić by znaleźć to czego szukam. Szczególnie dla mnie cenne były spotkania live z Patrycją oraz innymi uczestnikami kursu. Mam nadzieję, ze Patrycja kiedyś zorganizuje dla nas jakiś obóz pisarski gdzieś w górach:))) bo bardzo będzie mi brakować naszych pisarskich spotkań. Bardzo na to liczę i z całego serca polecam kurs Patrycji. (Joasia, Farba)

Piszę teksty piosenek od wielu lat.

Należę do Stowarzyszenia ZAiKS. Jestem też laureatem kilkunastu ogólnopolskich konkursów literackich. Wśród niektórych wykonawców, kompozytorów i producentów uchodzę za zdolnego songwritera, ale dopiero na kursie "Pisz Lepiej" wymyślonym i prowadzonym przez Patrycję Kosiarkiewicz odkryłem najpiękniejsze źródła procesu twórczego i kreatywnego pisania. Jestem przeszczęśliwy, że mogę doświadczyć tej niezwykłej podróży! Widzę przed sobą zakryte dotąd horyzonty! Wyobraźnia sięga ku nieosiągalnym przestrzeniom! Odwaga buzuje jak przebudzony wulkan! Naprawdę, coś takiego czuję! Myślę sobie: "Jak dobrze jest coś takiego poczuć - żeby pewniej można było robić to, co się kocha, żeby lepiej można było żyć". Dzięki, Pati! (Przemek)

Wziąłem udział w kursie, bo...

 miałem nadzieję, że ktoś wytłumaczy mi... no właśnie, co wytłumaczy? Od czego zacząć? Nie, to wiedziałem: od kartki, długopisu i kawy. I poganiania weny, która nie nadchodziła. Potrzebowałem więc zarówno teorii jak i konkretnej praktyki i przykładów. Okazało się, że kurs Patrycji jest dobrze naoliwioną maszyną, w której zestawy wykładów i ćwiczeń uzupełniają się nawzajem - o ile je wykonujesz. Postępy przychodzą "same" - o ile piszesz. Inspiracje, mindset, medytacje i wszystkie "miękkie" dodatki dostajesz od Patrycji jako bonus, u mnie miało to znaczenie niebagatelne. Pisanie jest przecież sytuacją złożoną, wielowątkową, intymną, duchową, a jednocześnie muzyczną, wokalną, produkcyjną. Taki też jest kurs Patrycji - bogaty w wątki, sposoby, podejścia oraz dotykający sfery duchowości i spraw artystycznych. (Janek)

Patrycja, bardzo dziękuję Ci za ten kurs.

To jest podróż do samego sedna, podróż (a może powrót?) do SIEBIE. Polecam każdemu, kto chce poszerzyć świadomość i zacząć pisać BARDZIEJ! Nawet jeśli wszystko już wiecie, to Patrycja zrobi tak, żebyście wiedzieli lepiej! ;-) Gwarantuję, że jeżeli zanurzycie się w tym kursie, będziecie robić ćwiczenia, to Wasze pisanie wskoczy na zupełnie inny poziom. Warsztat ulegnie znacznej poprawie i polepszy się także Wasze życie. Patrycja ma cudowną energię, warto się z nią spotkać!

Kurs „Pisz Lepiej" Patrycji Kosiarkiewicz to zdecydowanie unikalne przeżycie.

Nie jest to standardowy kurs i praca nad warsztatem. Wygląda to bardziej jak podróż, wyprawa w głąb siebie. Autorka kursu towarzyszy nam w tej osobliwej przygodzie. Pozwala odnaleźć swój głos, styl, punkt widzenia. Pomaga odczytać i uzewnętrznić emocje. Udostępnia przestrzeń, w którem możemy tworzyć i remixować zarówno sami, jak i w grupie. Jest to coś unikalnego i myślę, że długo nie powstanie kurs tak bardzo wspierający artystów, twórców i autorów. Kurs Patrycji to znakomita inwestycja w samego siebie. Absolutnie polecam. (Dominik)

Dziękuję za to, że piszę lepiej!

Jesteś niesamowicie inspirującą osobą, Patrycjo. Piszę inaczej i coraz bardziej świadomie - to nie jest tylko moje odczucie, czują to odbiorcy i mi o tym mówią, co mnie jeszcze bardziej napędza i motywuje do tworzenia. Mam więcej narzędzi do pisania, bawię się tym jak nigdy przedtem, baczniej niż kiedyś obserwuję otoczenie, poszukuję inspiracji - już nie czekam na "wenę", czy TEN stan, on po prostu jest we mnie. (Joasia)

Ciągle się wahasz?

Co jeśli powiem Ci, że po kursie...

masz poczucie, że NAPRAWDĘ piszesz lepiej.

Słyszysz od ludzi, że piszesz lepiej.

Konkurencja ... „martwi się w milczeniu”.

Przeskakujesz oczko wyżej z Twoim warsztatem.

Umiesz ocenić czy tekst jest taki sobie czy niezły i potrafisz przemienić go w perełkę za pomocą kilku prostych trików.

Żonglujesz skilami.
Wciągasz szwedzkie demówki nosem.
Przełamujesz tabu.
Bierzesz się za to zamiast odkładać na potem.
Idziesz na wódkę z Twoim Krytykiem Wewnętrznym,
a tę wrażliwą część, która się boi, że jest beznadziejna
oswajasz z myślą, że jednak nie, a Ty potrafisz w teksty.

0
MODUŁÓW
0
LEKCJE
0
ĆWICZEŃ

To nie wszystko, są jeszcze bonusy

E book – OW mordkę jeża!

Pisz lepiej już w 30 dni! Ćwiczenia dla autorów tekstów piosenek. Rewelacja prosto z Nashville.

A w nim m.in.: jak odpicować swój tekst, co to jest szlagwort, dlaczego warto mieć dostęp do wifi Pola, jak sprawić by słowo banglało, dlaczego Igor Herbut miał dużo szczęścia, jak usłyszeć rytm w tekście, kogo zaprosić na OW Party, po co autorowi stoper, jak podkręcić akcję, w czym możesz być podobny do Halbarda z serialu Wikingowie, czy instrukcja obsługi odkurzacza może być inspiracją dla piosenki i wiele, wiele innych

Dwugodzinne comiesięczne Mastermindy, na których gadamy o wyzwaniach z jakimi aktualnie jesteśmy + dodatkowe mastermindy pogłębiające poszczególne lekcje + dostęp do archiwalnych mastermindów

Prywatna grupa na Facebooku, na której możesz podzielić się efektami lekcji, otrzymać feedback i robić dodatkowe ćwiczenia, które dla Ciebie przygotuję, o których uczestnicy piszą „mocna rzecz”, „gamechanger” + specjalne wyzwania indywidualne

Przedłużenie dostępu do kursu o kolejne 6 miesięcy w bardzo atrakcyjnej cenie
Nagroda specjalna za wykonanie zadania certyfikacyjnego
Rabaty na kurs Spełniony Artysta, Dostatni Artysta oraz Pakiet 3 sesji indywidualnych

Medytacja Alpha – jak wejść w stan połączenia ze Źródłem Kreacji w sobie
Medytacja Spokój – wyciszenie i Moc

Pojedyncza i bardzo chwalona godzinna Sesja Rekomendacja 1-1 online dostępna tylko dla klientów kursu za 1/4 ceny sesji indywidualnej

Sześć 75 minutowych Sesji Indywidualnych online w Pakiecie XL do wykorzystania w dowolnym momencie trwania dostępu do kursu po uprzednim umówieniu się

Dostępne pakiety

Pakiet L

1997 PLN

 • dostęp do platformy kursowej na 6 miesięcy
 • przewodniki na wynos w formie pdf, pliki audio do ściągnięcia i ćwiczeń
 • Certyfikat (po wypełnieniu warunków)

A Do Tego Bonusy!

 • dostęp do zamkniętej grupy na FB z dedykowanymi ćwiczeniami oraz Q&A (wartość – bezcenne)
 • specjalne Mastermindy online na których będziemy pogłębiać tematy z kursu (wartość 500 PLN)
 • EBOOK OW mordkę jeża! Naucz się metody, której używają najlepsi amerykańscy songwriterzy i pisz lepiej już w 30 dni + Workbook do ćwiczeń (wartość 129 PLN
 • Medytacja Alfa Twórcy w pliku audio do osobistej pracy (wartość 59 PLN)
 • Medytacja Spokój w pliku audio do osobistej pracy (wartość 59 PLN)

Popularny

Pakiet L w płatności podzielonej

700 PLN

x3 (razem 2100 PLN)

 • dostęp do platformy kursowej na 6 miesięcy
 • przewodniki na wynos w formie pdf, pliki audio do ściągnięcia i ćwiczeń
 • Certyfikat (po wypełnieniu warunków)

A Do Tego Bonusy!

 • dostęp do zamkniętej grupy na FB z dedykowanymi ćwiczeniami oraz Q&A (wartość – bezcenne)
 • specjalne Mastermindy online na których będziemy pogłębiać tematy z kursu (wartość 500 PLN)
 • EBOOK OW mordkę jeża! Naucz się metody, której używają najlepsi amerykańscy songwriterzy i pisz lepiej już w 30 dni + Workbook do ćwiczeń (wartość 129 PLN
 • Medytacja Alfa Twórcy w pliku audio do osobistej pracy (wartość 59 PLN)
 • Medytacja Spokój w pliku audio do osobistej pracy (wartość 59 PLN)

Pakiet XL

5497,00 PLN

 • 6 sesji online 1-1
 • dostęp do platformy kursowej na 6 miesięcy
 • przewodniki na wynos w formie pdf, pliki audio do ściągnięcia i ćwiczeń
 • Certyfikat (po wypełnieniu warunków)

A Do Tego Bonusy!

 • dostęp do zamkniętej grupy na FB z dedykowanymi ćwiczeniami oraz Q&A (wartość – bezcenne)
 • specjalne Mastermindy online na których będziemy pogłębiać tematy z kursu (wartość 500 PLN)
 • EBOOK OW mordkę jeża! Naucz się metody, której używają najlepsi amerykańscy songwriterzy i pisz lepiej już w 30 dni + Workbook do ćwiczeń (wartość 129 PLN)
 • Medytacja Alfa Twórcy w pliku audio do osobistej pracy (wartość 59 PLN)
 • Medytacja Spokój w pliku audio do osobistej pracy (wartość 59 PLN)
 • NOWOŚĆ - WEJŚCIÓWKA NA BOOTCAMP SPEŁNIONY ARTYSTA, DOSTATNI ARTYSTA - edycja wiosna
Wciąż się wahasz?

Wskakuj na stronę warsztatu

Jak pisać lepsze teksty piosenek

Mała cena, duża wartość

200 PLN 300 PLN

W sam raz na początek naszej wspólnej podróży.

Czy mogę robić kurs we własnym tempie?2023-01-04T21:56:13+01:00

Oczywiście! Na tym polega przewaga tej formy edukacji. Możesz pracować o dowolnej godzinie dowolnego dnia przez okres 6 miesięcy.  Jeśli jesteś nocnym Markiem, możesz robić to w nocy z kieliszkiem wina, jeśli rannym ptaszkiem – o świcie z filiżanką kawy – sam wybierasz. Podobnie działa grupa na Facebooku – zadajesz pytania kiedy potrzebujesz. Jedyny element kursu, który ma konkretne terminy to sesje mastermindowe i na ten moment odbywają się one w każdą ostatnią środę miesiąca o godzinie 20.00. Do czego gorąco zachęcam? Zadawaj pytania na grupie, przychodź na mastermindy, rób ćwiczenia, wprowadź dyscyplinę, otwórz się na zmianę, zaufaj procesowi. Jeśli coś Ci nie pasuje – na bieżąco komunikuj. Nie siedzę w Twojej głowie i nie wiem czego potrzebujesz lub jak coś zrozumiałeś. Gwarantuję, że otrzymasz moje wsparcie oraz moją ekspertyzę i zaangażowanie w takiej formule jak opisana w ofercie – ale musisz podjąć działanie i również się zaangażować.

Jak działa platforma? Nigdy nie kupowałam kursu online.2023-09-20T07:49:43+02:00

Podjęłam współpracę z polskim dostarczycielem usługi, WebToLearn. Jest to przejrzysta i zaufana platforma. Po przejściu procedury logowania, znajdziesz się w prywatnym kokpicie w którym jest wszystko, co dla Ciebie przygotowałam. Możesz zmienić hasło i prywatne ustawienia. Jeśli na co dzień używasz Internetu, to nie wydaje się, żeby poruszanie po platformie sprawiło Ci trudność. Jeśli jednak coś będzie niejasne, napisz na kursy@patrycja.pl, a ja postaram się rozwiązać problem.

Czy wszystkie materiały są dostępne od razu na platformie?2023-08-08T22:56:19+02:00

Tak, wszystkie materiały są dostępne. Zarówno lekcje video jak i bonusy. 

Ile zajmuje przerobienie kursu?2023-01-04T18:00:05+01:00

Szacuję, że na spokojnie zrobisz to w 6 miesięcy. Po warunkiem oczywiście, że będziesz systematycznie słuchać lekcji i wykonywać ćwiczenia. To jest kurs szkolący nie tylko konkretne umiejętności warsztatowe, ale dotykający tzw. kompetencji miękkich, czyli takich które rozkładają się w czasie i które mierzy się subiektywnie. Proszę, pamiętaj o tym. Możesz przerobić ten kurs i w 3 miesiące, a nawet przesłuchać wszystko od A do Zet w tyle godzin ile trwają nagrania. Jednak rzecz polega na tym, żeby przekształcić nowe nawyki w nowe rutyny. To nie jest kurs – teoria. Część z tego będziesz przerabiać „w tle”. Moi kursanci zawsze otrzymują ode mnie korzystną cenowo ofertę przedłużenia dostępu do kursu o kolejne 6 miesięcy. Często oferuję również specjalną cenę dodatkowych 3 miesięcy w czasie kampanii sprzedażowych. By z niej skorzystać, musisz od razu wrzucić do koszyka przedłużenie. Nie przeoczysz go, jest zaznaczone na zielono pod check boksem z regulaminem.

Czy dajesz gwarancję, że będę tak dobry jak Jacek Cygan po Twoim kursie?2023-01-04T17:59:48+01:00

Nie. Nawet ja nie jestem tak dobra.

Czy dostanę fakturę?2023-09-20T07:54:46+02:00

Jasne, faktura zostanie wygenerowana po zakupie i wysłana na mail podany przy rejestracji. Nie można zakupić moich produktów bez podania danych osobowych koniecznych do wystawienia faktury, dlatego wpisz je, proszę, w formularz. Są one bezpieczne, o czym informuję szczegółowo w Polityce Prywatności. Jeśli chcesz, by faktura była wystawiona na firmę, podaj wszystkie dane od razu. Zwróć uwagę, że obecnie nie jest możliwa zmiana faktury z osoby prywatnej na prawną. Jeśli korzystasz z płatności ratalnej, otrzymasz ode mnie osobne faktury za każdy okres dostępu. Wszystkie podane ceny są cenami brutto, więc przy kasie nie czekają Cię żadne niespodzianki.

Czy mogę zapłacić w ratach?2022-12-26T19:02:32+01:00

Masz dwie możliwości. Proponuję tzw. płatność podzieloną. Odbywa się ona w taki sposób, że w pierwszym miesiącu płacisz pierwszą ratę i otrzymujesz dostęp na pierwszy miesiąc, w drugim kolejną i otrzymujesz dostęp na drugi miesiąc, a w trzecim dostęp do końca okresu podanego w ofercie. Otrzymujesz tym samym ode mnie 3 faktury. 7 dni przed upływem końca pierwszego miesiąca otrzymujesz ode mnie mail przypominający wraz z linkiem do szybkiej płatności kolejnej raty. Jeśli nie zapłacisz raty, to dostęp do materiałów, grupy na Facebooku oraz mastermindów zostanie zablokowany do czasu zapłaty.  Zapłata po terminie, nie przedłuża okresu trwania umowy. Szczegóły są dokładnie opisane w Regulaminie, paragraf 6 punkt 6. Druga możliwość to wzięcie rat w PayU bądź zapłata kartą kredytową Visa lub Mastercard.

Mieszkam za granicą, czy mogę kupić kurs?2023-01-04T17:59:36+01:00

Tak, jak najbardziej. Możesz zapłacić za pośrednictwem PayPall.

W jaki sposób mogę uzyskać odpowiedź na moje pytanie w ramach kursu?2023-04-14T18:20:18+02:00

Możesz zadać swoje pytanie na zamkniętej grupie na Facebooku lub na mastermindzie. Ja na nie, w miarę mojej wiedzy, odpowiem. Możesz też otrzymać wsparcie i odpowiedzi od innych uczestników kursu, do czego szczerze zachęcam. W obu przypadkach mamy regulamin, swoisty kontrakt, który powstał po to, byśmy wszyscy czuli się bezpiecznie, nie byli krytykowani, pouczani czy stawiani w jakimkolwiek dyskomforcie. Chodzi o to, byś mógł otworzyć się bez obaw, że ktoś Cię będzie oceniał. Pamiętamy, że proces twórczy jest bardzo wrażliwy. Ustalamy też między sobą, że gdy rozmawiamy, to treść rozmowy zostaje między nami, jednym słowem – chronimy naszą prywatność. Nie udzielam odpowiedzi poprzez prywatne kanały komunikacji. Jeśli potrzebujesz pracy 1-1, to oczywiście jest taka możliwość w ramach pakietów płatnych sesji.

Czy można z Tobą pracować 1 – 1?2023-08-15T10:19:59+02:00

Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia indywidualnego, to tu pojawia się możliwość takiej wspólnej pracy albo w ramach pakietu XL  albo pakietu 3 sesji dostępnego za pośrednictwem tej strony. Pakiet ten jest płatny z góry i nie prowadzę dla niego sprzedaży ratalnej. (Możesz natomiast wziąć na niego raty w PayU po przejściu do formularza sprzedaży.) Pojedyncze sesje to oferowana moim kursantom Sesja Rekomendacja (bardzo korzystna cenowo! – trzeba dorzucić do koszyka podczas zakupu kursu) lub sesja 1-1. Podkreślam też, że jeśli moja rozmowa z Tobą ma coś Ci przynieść, to dobrze, by była poprzedzona zapoznaniem się z przynajmniej częścią wiedzy, którą proponuję w moich płatnych produktach. Mam głębokie przekonanie, że pytania jakie mi zadasz po zapoznaniu się z nimi, będą zupełnie inne niż pytania jakie mi zadasz bez zaznajomienia się z ich treścią. 

Patrycja, a jak ja piszę disco polo, to też się mogę zapisać?2023-01-04T17:59:16+01:00

Nie interesuje mnie jaki gatunek uprawiasz. Wychodzę z założenia, że dla każdego jest miejsce, rynek jest pojemny, a moja intencja jest prosta: chcę, żebyś po kursie pisał lepiej. Lepiej w stosunku do tego jak pisałeś wcześniej. Taki przyjmujemy punkt odniesienia. Możesz grać death metal / dream pop / glam rock / indie / andaluzyjski folk  czy nawet na grzebieniu. Powiem Ci więcej, będziemy bawić się stylami, ale i tak na koniec dnia, to Ty zdecydujesz co Ci w sercu gra. To ma być o Tobie, a nie o tym co jest wyżej w rankingach estetycznych. Wychodzimy poza ramy, bo to jest kurs pisania kreatywnego.

Nie wiem w końcu, ten kurs jest dla początkujących czy dla zaawansowanych?2022-12-26T19:18:43+01:00

Ten kurs jest dla chcących pisać lepiej. Oczywistym jest, że inna będzie miara pisania lepiej kogoś kto dopiero zaczyna, a inna kogoś, kto radzi sobie nieźle, ale chce poćwiczyć, poszerzyć warsztat, sprawdzić się w czymś nowym. To może być bardzo ożywcze dla obu grup, ale dla każdej w inny sposób.

Dużo mówisz o duchowości, sądziłem, że mamy uczyć się pisania…2023-01-04T17:59:09+01:00

Mówię o duchowości, ponieważ jest ona integralną częścią procesu kreatywnego. Nie mam tu na myśli żadnej religii. Uczę technik pisarskich, daję protipy, pokazuję narzędzia, ale wciąż podkreślam, że dobre pisanie to tylko w 30 % warsztat. Inspiracja nie jest czymś z twardej materii. To co nosimy w środku, również. Nie da się tego oczywiście udowodnić i szczerze mówiąc, wcale nie zamierzam. Chodzi o to, byśmy my – autorzy nie tylko składali lepsze rymy i wersy, ale wykorzystali w pełni swój potencjał. Dodatkowa uwaga: duchowość w żaden sposób nie ogranicza naszej ekspresji. W moim programie zapraszam do przekraczania granic poprawności, przyzwoitości itp. Tak definiuję prawdziwą wolność artystyczną.

Czemu dostęp nie jest dożywotni jak w innych kursach?2023-01-04T17:59:03+01:00

To jest pytanie z cyklu czemu Adidas ma na spodniach trzy paski a nie trójkąt. Bo tak wybrał?
Dostęp do kursu trwa pół roku W tym czasie otrzymujesz moje osobiste wsparcie i zaangażowanie na grupie oraz mastermindach. To jest bardzo konkretna wartość i możesz z niej korzystać do woli. Po pół roku możesz wykupić kolejne pół roku i dalej otrzymywać moje wsparcie i zaangażowanie. Cena przedłużenia jest bardzo fajna, bo uwielbiam dopieszczać Moich Stałych Klientów. Oni o tym wiedzą i chętnie korzystają z tej możliwości.

Po czym poznam, że ten program jest dla mnie?2023-08-15T10:41:18+02:00

Sprawdź czy pasują Ci moje wartości i moje podejście. Dzielę się nimi na stronie, którą właśnie odwiedzasz oraz w newsletterze. Możesz też wcześniej zainwestować w mój trzygodzinny warsztat: „Jak pisać lepsze teksty piosenek”, bo cena jest mała, a wartość duża i w ten sposób przekonać się czy chcesz więcej. Czy jesteśmy dla siebie, nie wiem. Musimy się rozpoznać, sprawdzić czy jesteśmy jedno plemię. Bo jeśli poczuję, że ktoś inny pomoże Ci lepiej, chętnie ustąpię mu miejsca. Druga sprawa. Moje programy są dla osób, które się angażują. Jestem wtedy pewna, że pojawią się spektakularne wyniki. Tak się wiele razy zdarzyło. Ja pokazuję w programie jak podjąć działanie, jak się nie zapalać i gasnąć. Natomiast na koniec dnia, to TY to działanie musisz podjąć. To jest pytanie o decyzję i wzięcie odpowiedzialności. Jeśli mogę Ci pomóc rozwiać wątpliwości w 15 minutowej niezobowiązującej i bezpłatnej rozmowie telefonicznej, pisz na kursy@patrycja.pl. Podaj od razu swój numer telefonu i preferowane godziny kontaktu.

Jestem zainteresowany pakietem XL, jak mogę dowiedzieć się więcej?2023-02-25T08:03:35+01:00

Zapraszam Cię do kontaktu poprzez mail kursy@patrycja.pl Umówimy się na bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę wstępną podczas której opowiesz mi w którym miejscu jesteś jako autor, jakie masz cele na najbliższy rok i jak ja mogę pomóc Tobie je zrealizować. W ten sposób będziesz mógł się lepiej zorientować czy ta inwestycja jest dla Ciebie.

Przejdź do góry