Ogólnie Chodzi O To

Hulaj Dusza

Przedstawiam Ci moje najnowsze dwupłytowe wydawnictwo.

Ależ zleciało!

To już 9 lat od mojego ostatniego krążka CD. Pamiętasz? Mój Jezus nie pija coli. Najnowszy album jest dla mnie bardzo specjalny właśnie dlatego, że tak długo kazał na siebie czekać i rodził się w bólach. Zawiera pochodzące z 2020 roku Ogólnie chodzi o to (niewydane wówczas na CD z powodu pandemii) oraz premierową Hulaj duszę wraz z książeczką ze wszystkimi dwudziestoma tekstami. Jest to wydawnictwo limitowane, kolekcjonerskie i dostępne jedynie za pośrednictwem tej strony. Słyszałam też, że bardzo milusie w dotyku i najładniejsze w mojej dyskografii. Ale nie chcę nic sugerować, sam ocenisz.

Nie byłabym sobą gdybym…

chciała to zrobić jak wszyscy. Dlatego dostaniesz ode mnie coś więcej. W skład oferty wchodzi nie tylko dwupłytowe wydawnictwo z odręczną dedykacją dostarczone pod Twoje drzwi przez kuriera. Otrzymujesz ode mnie również dwie medytacje. Pomogą Ci one wyciszyć się i połączyć z Twoją Duszą. Poczuć się jak ja na zdjęciu w tle. Medytacje mają formę plików audio, które ściągniesz z platformy, do jakiej otrzymasz dostęp po przejściu procedury zakupu. Załóż słuchawki i daj się ponieść Polu. Poczuj jak się przed Tobą otwiera.

Ogólnie chodzi o to, że ten album ma już 2 lata. Ale była serdeczna prośba od Fanów, by go w końcu wydać w postaci fizycznej, bo wtedy, w sławetnym 2020 nie było to możliwe. Świat stanął na stop klatce. Album, nad którym pracowaliśmy tak długo, mógł pozostać w szufladzie kolejny rok czy dwa, a mógł zostać wpuszczony do sieci. Zdecydowaliśmy się na to drugie. Na szczęście nic w przyrodzie nie ginie i teraz, w 2022 roku płyta, tak dobrze przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i dziennikarzy, otrzymuje godną oprawę. Jednak aby dać Fanom więcej – przygotowaliśmy epkę z premierowymi piosenkami.
W zamyśle nie jest to kontynuacja linii obranej na OCOT, choć istnieje jeden punkt wspólny – użycie elektroniki. Tym razem jednak pojawiło się więcej akustycznych instrumentów i opowieść o podróży Duszy poprzez wcielenia. A skoro tak, są i dawne słowa: kirys, ciemnia, Mokosz, pojawiają się bajkowe postaci: rusałki, wiedźmin, rycerze, są nawiązania do ezoteryki: Kroniki Akaszy, Lucyfer. Pragnęłam to wszystko zgrabnie spleść ze współczesnością i opatrzyć najważniejszym przesłaniem będącym mantrą mojej twórczości: zmieniają się jedynie scenografie, ale ludzka podróż od zarania dziejów jest wciąż o tym samym, o drodze ku oświeceniu.

Najnowszy dwupłytowy album

HULAJ DUSZA + OGÓLNIE CHODZI O TO