Nazywam się Patrycja Kosiarkiewicz. Napisałam ponad 400 piosenek. Czasami je śpiewam, a czasami śpiewają je inni artyści. Wydałam 8 albumów. Mam na swym koncie przeboje, złote płyty, trasy koncertowe, udział w setkach audycji telewizyjnych i radiowych, a nawet nominację do nagrody Fryderyk. Od 25 lat żyję z tantiem autorskich. W Polsce jest garstka ludzi, które mają ten przywilej. Należę do zarządu sekcji D Stowarzyszenia Zaiks. Stworzyłam pierwszy w Polsce kurs online dla tekściarzy zatytułowany Pisz Lepiej. Nie ma czegoś takiego na rynku. Obecnie przyjął on formę dużego programu mentoringowego, w którym zawarłam wszystko, czego nauczyłam się przez ostatnie 30 lat o pisaniu. Moje webinary obejrzało już ponad 2500 osób. Wraz ze wspólniczką, znakomitą menadżerką polskich artystów Izabelą Biernat, członkinią IGMAP, zaprojektowałam kurs Spełniony Artysta, Dostatni Artysta. Ma on pokazać wrażliwym artystom drogę od posiadania kosztownego hobby do zawodu opartego na pasji. Jestem również wykwalifikowanym life coachem. Uzyskałam akredytację ACC ICF i przepracowałam setki godzin z ludźmi w sesjach 1-1 oraz grupowych pomagając im rozwiązać ich problemy i znów poczuć wiatr w żaglach.

Nazywam się Patrycja Kosiarkiewicz. Napisałam ponad 400 piosenek. Czasami je śpiewam, a czasami śpiewają je inni artyści. Wydałam 8 albumów. Mam na swym koncie przeboje, złote płyty, trasy koncertowe, udział w setkach audycji telewizyjnych i radiowych, a nawet nominację do nagrody Fryderyk. Od 25 lat żyję z tantiem autorskich. W Polsce jest garstka osób, które mają ten przywilej i z dumą do nich należę. Stworzyłam pierwszy w Polsce kurs online dla tekściarzy zatytułowany Pisz Lepiej. Nie ma czegoś takiego na rynku. Obecnie przyjął on formę dużego programu mentoringowego, w którym zawarłam wszystko, czego nauczyłam się przez ostatnie 30 lat o pisaniu. Moje webinary obejrzało już ponad 2 tysiące osób. Wraz ze wspólniczką, znakomitą menadżerką polskich artystów Izabelą Biernat, członkinią IGMAP,  zaprojektowałam kurs Spełniony Artysta, Dostatni Artysta. Ma on pokazać wrażliwym artystom drogę od posiadania kosztownego hobby do zawodu opartego na pasji. Jestem również wykwalifikowanym life coachem. Uzyskałam akredytację ACC ICF i przepracowałam setki godzin z ludźmi w sesjach 1-1 oraz grupowych pomagając im rozwiązać ich problemy i znów poczuć wiatr w żaglach.

Droga sukcesu wiedzie przez porażki. Zaliczyłam ich wiele. Nie wspomniałam o nich powyżej. Wiem. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna, ale jak nikt rozumiem czemu tak trudno nam - artystom działać w oparciu o pasję bez oczekiwań. Pozostawać w pozytywnym nastawieniu, gdy świat staje przed nami ... tym drugim otworem. Złamać w sobie opór przed zmianą i polubić dyscyplinę (da się!). Planować w Excelu i wdrażać w radosnych podskokach. Tego uczę w moich programach i o tym opowiadam w mojej sztuce.

Dam Ci przykład. Jeden z wielu. Nic Ci nie przyjdzie z bazy radiowców, do których masz wysłać swój singiel, jeśli w środku boisz się konfrontacji. A jak Ci nie odpowiedzą (bo w większości nie odpowiedzą), uznasz, że do niczego się nie nadajesz. Skąd już prosta droga do załamania nerwowego potęgowanego jękami rodziny, że znów to samo i wziąłbyś się w końcu, człowieku, do jakiejś normalnej pracy.
Nie pójdziesz do przodu jeśli poświęcisz 80 % czasu i zasobów na stylizacje, teledyski czy drogie studia, a 20 na to jak się komunikujesz ze światem i o czym właściwie jesteś Ty i Twoja sztuka. Jeśli nie sprawdzisz jak u Ciebie z energią pieniądza. (Tak, powiedziałam to straszne słowo na py.) Jeśli nie ustalisz ze sobą dokąd idziesz, po co i jaką masz na to strategię. Nie masz żadnej? A może wydaje Ci się, że masz, gdy tymczasem popełniasz szkolne błędy, zaczynasz od d. strony i nie potrafisz ustalić co jest priorytetem, a co przerostem formy nad treścią? Witaj w klubie. Ten klub nazywa się OMCS. (O Mało Co Sukces) Uwierz mi, chcesz jak najszybciej się z niego wypisać.

I jeśli teraz myślisz sobie, Patrycja, a ci wszyscy kolesie w złotych łańcuchach z karty na czasie, to oni też mają strategie? Kto ich tam wie! Może mają, może nie. Zwracam Ci tylko uwagę, że na każdego takiego kolesia, przypada setka, która gapi się w ekran i też chce tam być. Na tej karcie. Bo przecież ich numery są równie dobre. Może nawet lepsze. Tyle że usłyszało je <500 ludzi. To jest klasyczny błąd poznawczy, że chcemy się uczyć z historii sukcesów pomijając historie porażek. I wolimy iluzję zamiast twardej prawdy.

Jestem tu po to, by potrzymać dla Ciebie reflektor, żebyś to wszystko zobaczył. A gdy już się to stanie, żebyś poszedł po swoje korzystając z mojego wsparcia.

Tu mnie znajdziesz

JESTEŚ JAK CZŁOWIEK ORKIESTRA, ROBISZ WIELE RZECZY, WYDAJESZ ALBUMY, EDUKUJESZ, WSPIERASZ

Choć definiuję siebie jako twórcę, gdybym miała policzyć godziny spędzone na różnych życiowych aktywnościach, okazałoby się, że najwięcej czasu poświęciłam szeroko pojętemu rozwojowi osobistemu i wyższej jego oktawie, mojej duchowej drodze. W pewnym sensie wpisuje się to w twórczość, jednak tu tworzywem jest życie z duszy, nie sztuka. Kocham muzykować, pisać piosenki, żyję z tego od lat, ale tak naprawdę moja uwaga skierowana jest do wewnątrz. Na różnych etapach moja droga bywała górską serpentyną. Teraz jadę po płaskim. Z perspektywy czasu, wiem, że najlepsze co może zrobić artysta, to zająć się sobą i przepracować to, co w środku. Moje zainteresowanie tematami okołorozwojowymi wzięło się z potrzeby zaopiekowania się sobą. A gdy zobaczyłam co daje takie zaopiekowanie, wymyśliłam, że opowiem o tym innym. Muszę wspomnieć o czymś jeszcze, bo może to komuś pomoże. Przez lata zintegrowałam moje „niespójności”: delikatność i dosadność, powagę i lekkość, duchowość i uziemienie. Dotykam różnych poziomów wrażliwości i nie widzę w tym sprzeczności. Czemu? Bo dokładnie taka jestem, czemu więc miałabym udawać, że jest inaczej?

O CZYM SĄ TWOJE PROGRAMY ONLINE?

Najbardziej o braniu spraw we własne ręce. I kiedy to mówię, nie mam na myśli zewnętrznych okoliczności. Chodzi mi o myśli i emocje. To one tworzą nasze życie. To co w środku, warunkuje to, co na zewnątrz. Trzeba się wydostać ze sprzężenia zwrotnego: zła myśl – trudna emocja – jeszcze gorsza myśl – jeszcze trudniejsza emocja itd. Trzeba przestać podróżować pomiędzy przeszłością a przyszłością i wylądować w Teraz. Połączyć się z Polem Quantum, zanurzyć się w nim, zaczerpnąć z oceanu możliwości i potencjałów, stać się kanałem przepływowym dla informacji, stać się prawdziwym Twórcą. Kiedy o tym opowiadam, niektórzy robią wielkie oczy. O czym ona gada? Ale prawda jest taka, że każdy, kto w życiu coś stworzył, był w Polu. Czasami trwało to sekundę, czasami długie minuty. Ta elektryczność odbywa się poza czasem i jako taka, wymyka się próbie opowiedzenia o niej, a tym bardziej zarządzenia nią. Wierzę jednak, że to jest właśnie klucz do przejścia w nowy wymiar życia i tworzenia. Dlatego pisanie z Pola jest częścią tajnej agendy kursu Pisz Lepiej. (śmiech) Dlatego opowiadam o procesie Katharis, mapie świadomości Doktora Hawkinsa, archetypach albo Podróży Bohatera. Nigdy nie interesowała mnie teoria, wszystko to ma pomóc autorowi wejść na głębszy poziom pisania.

TO BRZMI BARDZO ROZWOJOWO. A CZY UCZYSZ RÓWNIEŻ WARSZTATU AUTORA?

Oczywiście. Pokazuję praktyczne narzędzia, daję protipy, których nie wygooglujesz, case studies, mnóstwo zaskakujących ćwiczeń, sporo wiedzy przeniesionej z zachodnich szkół songwritingu. Mam nawet tutoriale, gdzie krok po kroku pokazuję konkretne autorskie patenty. Na przykład zdradzam jak za pomocą Rymera napisać tekst fonetycznie do szwedzkiej rybki. Brzmi dość tajemniczo, ale ci co wiedzą o co chodzi, będą zachwyceni efektami. Pochwalę się, że paru autorom ta metoda pomogła, gdy musieli zmierzyć się w castingach i deadlinach z podobnym wyzwaniem. Kocham pracę online. To jest ta przewaga tej formy edukacji. Ponieważ lekcje video są umieszczone na nowoczesnej platformie kursowej, możesz do nich wracać wiele razy i odkrywać za każdym razem co innego. Minusem jest, że kursanci są często pozostawieni sami sobie. Dlatego zadbałam, by u mnie tak nie było. Mamy spotkania na kamerkach w formie regularnych mastermindów oraz zamkniętą grupę na FB, gdzie kursanci mogą na bieżąco zadawać pytania i dzielić się postępami. Prowadzę również sesje 1-1, choć to już oczywiście usługa premium.

Chodź ze mną po więcej

Jak możesz ze mną pracować?

OTO DOSTĘPNE OBECNIE OPCJE

Kurs Pisz Lepiej

Półroczny program wraz ze wsparciem mastermind dla autorów tekstów piosenek

Kurs Spełniony Artysta, Dostatni Artysta

Trzymiesięczny kurs we współpracy z menago, która na branży zęby zjadła

Praca Premium

Sesje online 1-1

Teksty na zamówienie

Strategia oraz asysta w studiu