Wchodzisz zamyślony do kawiarni. Zastanawiasz się jak to możliwe, że znów wdepnąłeś w to samo gówno. Wtedy jakaś kobieta siedząca blisko wejścia krzyczy za Tobą: „Drzwi, proszę pana, trzeba zamykać drzwi!”. Jej przeszkadza przeciąg, Ty dostajesz odpowiedź. Wszechświat właśnie dał Ci znać, że wleczesz za sobą ogon przeszłości.

Czemu Ci o tym opowiadam?

Bo słowa potrafią być inspirujące. Obecność potrafi być inspirująca. A jedna rozmowa może zmienić wszystko.

Dlatego spotkajmy się i pogadajmy.

Nazywam się Patrycja Kosiarkiewicz i zarabiam na życie pisaniem piosenek.

Pomagam Artystom i Twórcom lepiej tworzyć oraz asystuję im w osobistej transformacji, tak by muzyka z kosztownego hobby stała się sposobem na spełnione i dostatnie życie.

Jak Możesz Sprawdzić Czy Pasujemy Do Siebie?

Poznaj moje wartości. Poczytaj blog. Zapisz się na newsletter. Wpadnij na bezpłatny webinar. I posłuchaj czy Cię wzywa.

Asystuję Artystom i Twórcom w zmianie.

Ludzie, którzy potrzebują coś zmienić w swoim życiu, zazwyczaj nie wiedzą jak to zrobić albo... wiedzą, lecz nie chcą. Żeby nie było za łatwo, w 90 przypadkach na 100 nie wiedzą, że nie chcą. I teraz chodzi o to, żeby się dowiedzieli i podjęli decyzję. Właśnie w tym pomagam.

Pakiet trzech sesji 1-1 online

Te sesje trwają 75 minut i polegają na tym, że słucham Ciebie i tak kieruję rozmową, by służyła ona Tobie i prowadziła Ciebie do jakiegoś osobistego olśnienia. Może chcesz popracować nad Twoim tekstem. W praktyczny sposób zastosować jakieś narzędzia pisarskie. Możesz potrzebujesz pogadać o wyzwaniu przed jakim stoisz. O Twojej samoocenie, która pikuje. O strategii na najbliższe miesiące dla Twojego projektu. O tym czemu boisz się konfrontacji i wszystko odkładasz na później. Istnieje wiele scenariuszy. To co jest wspólne dla nich wszystkich to zmiana, decyzja, odwaga i przełamanie oporu. 

Po zakupie Pakietu otrzymujesz ode mnie kod rabatowy na zakup kursów Pisz Lepiej oraz Spełniony Artysta, Dostatni Artysta. Dlaczego? Bo chcę, byś miał jak najlepsze rezultaty. A by je mieć potrzebujesz pójść głębiej. Więc to jest moja propozycja dla Ciebie. Byś mógł zanurkować, ale też dał temu czas. Zmiana może być aktywowana przez konkretny bodziec, ale dopiero czas sprawia, że to wszystko nie urwie się z kotwicy, a przetrwa. Jestem więcej niż pewna, że pytania jakie mi zadasz po przerobieniu nawet kilku lekcji będą zupełnie inne niż pytania jakie się pojawią bez zaznajomienia się z ich treścią. 

Konsultacja Twojego tekstu

Twój wielki dzień się zbliża - chcesz wyjść ze swoją muzyką do świata. Poświęciłeś sporo czasu na stworzenie tekstu, nagrania. Nie jesteś jednak pewny czy wszystko jest OK. A może pisujesz do szuflady i potrzebujesz, by profesjonalista popatrzył na Twoją piosenkę i dał Ci parę fachowych wskazówek? Niby coś wiesz, ale w sumie... Gdyby ktoś z dorobkiem poświęciłby Ci swój czas i powiedział: potencjał jest taki a taki, popatrz na to i na to - byłbyś szczęśliwy.

Zwykle nie widzimy tego, co znajduje się w naszym ślepym punkcie. Widzą to inni, bo stoją w innym miejscu. Albo jesteśmy zbyt skupieni na szczegółach, by zobaczyć większy obraz. Możemy też działać w trybie „wydaje mi się" - to szczególnie częsty przypadek. Chętnie pomogę - popatrzę na Twój utwór i podpowiem na co zwrócić uwagę. Naprowadzę również na tematy, o których w ogóle byś nie pomyślał, tak byś nie marnował czasu, dowiedział się jak najwięcej na starcie i co najważniejsze - nie przeinwestował.

Tekst piosenki to oczywiście sfera osobistych preferencji, de gustibus, jest to również kwestia gatunkowa. A jednak zdarzają się zwykłe błędy warsztatowe, oczywiste lapsusy czy klisze, gdzie banał goni banał, a i tak pierwsza na metę przybywa nuda. Warto wtedy za pomocą prostych trików, technik, które Ci pokażę, dokonać korekt. Sesja ma sprawić, by Twoje dzieło weszło poziom wyżej.

Tekst do Twojego hitu, asysta w studiu, wsparcie doświadczonego teamu

Myślę właśnie o wszystkich osobach, które przyszły do mnie na przestrzeni lat, by podziałać wspólnie. Ile przyniosły hura optymizmu, ile zainwestowały pieniędzy, czasu i marzeń! Widzę ich twarze. Zaskoczę Cię. Nie napiszę, że każda z nich zapełnia dziś sale koncertowe i bryluje pękającym w szwach Spotify Wrapped. Jak to o mnie świadczy? W moim przekonaniu dobrze. Ponieważ, po pierwsze jestem z Tobą szczera, po drugie daję Ci znać, że nie istnieje coś takiego jak gwarancja. Możesz zwiększyć szanse, ale to wzrost, powiedzmy, z 1 % do 10. To trudna, niedemokratyczna i bardzo konkurencyjna branża, a na sukces wpływa wiele zmiennych.

Czy więc nie warto się starać? Warto! Sprawdź jednak jakie masz intencje, po co Ci to wszystko. Czy jesteś wewnętrznie spójny, jakie masz nastawienie. Kiedy pracuję z artystą czy 1-1 czy w teamie, zawsze pomagam mu odpowiedzieć na te pytania i namierzyć jego osobistą moc. Jeśli dla Ciebie to mowa trwa, to ja to szanuję, ale nie będzie nam ze sobą po drodze. Bo dla mnie to nie egzaltowane hasła, ale konkret, który zmienia życie. Ja po prostu tak żyję i widzę każdego dnia ile dobrego to robi mi oraz ludziom, z którymi pracuję. Jeśli czujesz o czym tutaj piszę, zapraszam do kontaktu.

NOWOŚĆ!! Konsultacja Twojego Tekstu

800 PLN

75 minutowa sesja online, która pomoże Ci zorientować się co działa w Twoim tekście, co nie i jak to zmienić. Ta sesja służy bardzo konkretnie pracy nad tekstem i ma Ciebie w tym wesprzeć. Jest to jednorazowe spotkanie i mój ukłon w stronę osób, które potrzebują tego rodzaju fachowej pomocy.

Ważne Informacje

Po przejściu przez bramkę sprzedaży, otrzymujesz mail ze wszystkim informacjami - sprawdź swoją skrzynkę spam. Masz 2 miesiące na umówienie się. Sesja odbywa się po uprzednim uzgodnieniu jej terminu poprzez mój kalendarz online, wybierasz dogodny czas i spotykamy się na kamerkach w pokoju online, do którego link otrzymujesz ode mnie mailem. Nie wymaga to instalowania żadnej aplikacji, do pokoju wchodzisz przez standardową przeglądarkę internetową. 

Otrzymujesz ode mnie nagranie spotkania, które można ściągnąć w ciągu 12 h.

Jak wygląda sesja? Patrzymy na tekst, z którym przychodzisz. Nie ma tu ograniczeń gatunkowych. Przyglądamy się warstwom literackim, temu jak tekst „siedzi" w kompozycji, jak sprawnie jest napisany, co można w nim poprawić. Rozmawiamy o Twoim przekazie, rozbieramy na części poszczególne elementy utworu - tak byś mógł na tym przykładzie zobaczyć jak stosować konkretne autorskie techniki. To po prostu możliwość skonsultowania swojego pomysłu z kimś doświadczonym.

Otrzymujesz ode mnie prócz wskazówek, zadanie domowe. Nie będę go sprawdzać, chodzi o to, by ta sesja była maksymalnie użyteczna i byś przepracował (znów na przykładzie) to, co omówiliśmy podczas sesji.

Jeśli poczujesz się wezwany, w czasie sesji otrzymasz korzystną ofertę na zakup kursu Pisz Lepiej. 

Pakiet 3 Sesji 1-1

2100 PLN

Trzy 75 minutowe sesje 1-1 online, na których uzyskasz wsparcie lub asystę w formie konsultacji, coachingu lub lekcji pisania w zależności od potrzeb indywidualnych + jedną 15 minutową rozmowę przez messenger, którą nazywam Pomoc Doraźna, na wypadek gdybyś w czymś utknął i na szybko chciał to przegadać.

Ważne Informacje

Każda sesja odbywa się po uprzednim uzgodnieniu jej terminu poprzez mój kalendarz online, wybierasz dogodny czas i spotykamy się na kamerkach w pokoju online, do którego link otrzymujesz ode mnie mailem. Nie wymaga to instalowania żadnej aplikacji, do pokoju wchodzisz przez standardową przeglądarkę internetową.

Ważność Pakietu wynosi 6 miesięcy.

Odwołanie sesji jest możliwe z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Jeśli zrobisz to później lub się nie pojawisz, Twoja kasa za tę konkretną sesję przepada.

Sesja ma formę coachingu, nie kreślę jej scenariusza, bo każdy przychodzi z czymś innym. Po prostu służę moim doświadczeniem. Przed sesją, najpóźniej 48 godzin, możesz wysłać mi pytanie, temat nad którym chcesz pracować, teksty, które chcesz omówić – tak bym mogła pomyśleć o najlepszych dla Ciebie rozwiązaniach i zaproponować najbardziej użyteczną formę pracy. Bardzo Cię zachęcam do przygotowania się do sesji. Pobądź ze swoim pytaniem, nazwij to czego potrzebujesz. Określ swoje oczekiwania. Zanotuj to wszystko w Notatniku. Dlaczego? Bo po pierwsze, dajesz temu czas, pozwalasz Duszy by podpowiedziała Ci czego potrzebuje. Pozwalasz sobie na zorientowanie się w terenie. Po drugie chroni Cię to przed marnowaniem potencjału takiego spotkania. Wykorzystaj tę przestrzeń do maksimum. A by to zrobić - przygotuj się.

Po zakupie Pakietu otrzymujesz ode mnie kod rabatowy na zakup kursu Pisz Lepiej, który pozwala Ci go nabyć ze zniżką 800 PLN oraz kod rabatowy na na kurs Spełniony Artysta, Dostatni Artysta.