Wchodzisz zamyślony do kawiarni. Zastanawiasz się jak to możliwe, że znów wdepnąłeś w to samo gówno. Wtedy jakaś kobieta siedząca blisko wejścia krzyczy za Tobą: „Drzwi, proszę pana, trzeba zamykać drzwi!”. Jej przeszkadza przeciąg, Ty dostajesz odpowiedź. Wszechświat właśnie dał Ci znać, że wleczesz za sobą ogon przeszłości.

Czemu Ci o tym opowiadam?

Bo słowa potrafią być inspirujące. Obecność potrafi być inspirująca. A jedna rozmowa może zmienić wszystko.

Dlatego spotkajmy się i pogadajmy.

Nazywam się Patrycja Kosiarkiewicz i zarabiam na życie pisaniem piosenek.

Pomagam Artystom i Twórcom lepiej tworzyć oraz asystuję im w osobistej transformacji, tak by muzyka z kosztownego hobby stała się sposobem na spełnione i dostatnie życie.

Jak Możesz Sprawdzić Czy Pasujemy Do Siebie?

Poznaj moje wartości. Poczytaj blog. Zapisz się na newsletter. Wpadnij na bezpłatny webinar. I posłuchaj czy Cię wzywa.

Asystuję Artystom i Twórcom w zmianie.

Ludzie, którzy potrzebują coś zmienić w swoim życiu, zazwyczaj nie wiedzą jak to zrobić albo... wiedzą, lecz nie chcą. Żeby nie było za łatwo, w 90 przypadkach na 100 nie wiedzą, że nie chcą. I teraz chodzi o to, żeby się dowiedzieli i podjęli decyzję. Właśnie w tym pomagam.

Pakiet trzech sesji 1-1 online

Te sesje trwają 75 minut i polegają na tym, że słucham Ciebie i tak kieruję rozmową, by służyła ona Tobie i prowadziła Ciebie do jakiegoś osobistego olśnienia. Może chcesz popracować nad Twoim tekstem. W praktyczny sposób zastosować jakieś narzędzia pisarskie. Możesz potrzebujesz pogadać o wyzwaniu przed jakim stoisz. O Twojej samoocenie, która pikuje. O strategii na najbliższe miesiące dla Twojego projektu. O tym czemu boisz się konfrontacji i wszystko odkładasz na później. Istnieje wiele scenariuszy. To co jest wspólne dla nich wszystkich to zmiana, decyzja, odwaga i przełamanie oporu. 

Po zakupie Pakietu otrzymujesz ode mnie kod rabatowy na zakup kursów Pisz Lepiej oraz Spełniony Artysta, Dostatni Artysta. Dlaczego? Bo chcę, byś miał jak najlepsze rezultaty. A by je mieć potrzebujesz pójść głębiej. Więc to jest moja propozycja dla Ciebie. Byś mógł zanurkować, ale też dał temu czas. Zmiana może być aktywowana przez konkretny bodziec, ale dopiero czas sprawia, że to wszystko nie urwie się z kotwicy, a przetrwa. Jestem więcej niż pewna, że pytania jakie mi zadasz po przerobieniu nawet kilku lekcji będą zupełnie inne niż pytania jakie się pojawią bez zaznajomienia się z ich treścią. 

Konsultacja w temacie Twojego genialnego pomysłu na biznes online

Ostatnie 2 lata to dla mnie podróż ku nowym lądom. Z artystki, która pisze piosenki stałam się artystką, która pisze piosenki i prowadzi dochodową firmę. To duża zmiana. W dodatku nauczyłam się wiele o biznesie online, robieniu kursów i marketingu sieciowym. Jeśli więc właśnie planujesz podbój kosmosu i zastanawiasz się jak odpalić pierwszą rakietę, to może będę mogła Ci coś podpowiedzieć.  Na przykład czego na pewno nie robić, kogo mądrego posłuchać. I ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie, że się straci. (Jeśli wiesz z czego to cytat, to jesteśmy jedno plemię.)

Porządkując foldery odkryłam notatki sprzed 8 lat. Uczyłam się wtedy od amerykańskich guru marketingu, ale... nie posłuchałam ich rad. Miałam czarno na białym co trzeba zrobić, a jednak tego nie zrobiłam. Wiedziałam lepiej. Minęło parę lat. Znów przeszłam przez różne programy i ze zdziwieniem odkryłam, że sedno tego, czego się uczę... było w tamtych notatkach. To jeden z wielkich lejtmotiwów, o tym tworzymy sztukę - mogło być inaczej, mogłam skręcić w lewo... Problem polega na tym, że nie mogłam. Nie byłam gotowa. Ale może Ty jesteś. Jeśli tak, wskakuj na pokład, płyniemy.

Tekst do Twojego hitu, asysta w studiu, wsparcie doświadczonego teamu

Myślę właśnie o wszystkich osobach, które przyszły do mnie na przestrzeni lat, by podziałać wspólnie. Ile przyniosły hura optymizmu, ile zainwestowały pieniędzy, czasu i marzeń! Widzę ich twarze. Zaskoczę Cię. Nie napiszę, że każda z nich zapełnia dziś sale koncertowe i bryluje pękającym w szwach Spotify Wrapped. Jak to o mnie świadczy? W moim przekonaniu dobrze. Ponieważ, po pierwsze jestem z Tobą szczera, po drugie daję Ci znać, że nie istnieje coś takiego jak gwarancja. Możesz zwiększyć szanse, ale to wzrost, powiedzmy, z 1 % do 10. To trudna, niedemokratyczna i bardzo konkurencyjna branża, a na sukces wpływa wiele zmiennych.

Czy więc nie warto się starać? Warto! Sprawdź jednak jakie masz intencje, po co Ci to wszystko. Czy jesteś wewnętrznie spójny, jakie masz nastawienie. Kiedy pracuję z artystą czy 1-1 czy w teamie, zawsze pomagam mu odpowiedzieć na te pytania i namierzyć jego osobistą moc. Jeśli dla Ciebie to mowa trwa, to ja to szanuję, ale nie będzie nam ze sobą po drodze. Bo dla mnie to nie egzaltowane hasła, ale konkret, który zmienia życie. Ja po prostu tak żyję i widzę ile dobrego mi to robi każdego dnia. Jeśli więc czujesz o czym tutaj piszę, zapraszam do kontaktu.

Pakiet 3 Sesji 1-1

2100 PLN

Trzy 75 minutowe sesje 1-1 online, na których uzyskasz wsparcie lub asystę w formie konsultacji, coachingu lub lekcji pisania w zależności od potrzeb indywidualnych + dwie 15 minutowe rozmowy przez telefon, które nazywam Pomoc Doraźna, na wypadek gdybyś w czymś utknął i na szybko chciał to przegadać.

Ważne Informacje

Każda sesja odbywa się po uprzednim uzgodnieniu jej terminu poprzez mój kalendarz online, wybierasz dogodny czas i spotykamy się na kamerkach w pokoju online, do którego link otrzymujesz ode mnie mailem. Nie wymaga to instalowania żadnej aplikacji, do pokoju wchodzisz przez standardową przeglądarkę internetową.

Ważność Pakietu wynosi 6 miesięcy.

Odwołanie sesji jest możliwe z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Jeśli zrobisz to później lub się nie pojawisz, Twoja kasa za tę konkretną sesję przepada.

Przed sesją, najpóźniej 48 godzin, możesz wysłać mi pytanie, temat nad którym chcesz pracować, teksty, które chcesz omówić – tak bym mogła pomyśleć o najlepszych dla Ciebie rozwiązaniach i zaproponować najbardziej użyteczną formę pracy. Bardzo Cię zachęcam do przygotowania się do sesji. Pobądź ze swoim pytaniem, nazwij to czego potrzebujesz. Określ swoje oczekiwania. Zanotuj to wszystko w Notatniku. Dlaczego? Bo po pierwsze, dajesz temu czas, pozwalasz Duszy by podpowiedziała Ci czego potrzebuje. Pozwalasz sobie na zorientowanie się w terenie. Po drugie chroni Cię to przed marnowaniem potencjału takiego spotkania. Wykorzystaj tę przestrzeń do maksimum. A by to zrobić - przygotuj się.

Po zakupie Pakietu otrzymujesz ode mnie kod rabatowy na zakup kursu Pisz Lepiej, który pozwala Ci go nabyć ze zniżką 700 PLN oraz kod rabatowy na nadchodzący kurs Spełniony Artysta, Dostatni Artysta.

Coaching Biznesowy

800 PLN

60 minutowa sesja online, która pomoże Ci zorientować się jak działa biznes online, szczególnie jeśli nie masz jeszcze firmy, albo masz, ale pracujesz jedynie stacjonarnie. 

Ważne Informacje

Omówimy Twój super hiper pomysł na biznes online. Pogadamy o Twojej stronie internetowej, Twoim lejku sprzedażowym, Twojej niszy, ofercie oraz Idealnym Kliencie. Brzmi jak enigma? W takim razie, skoro chcesz w możliwie najkrótszym czasie uzyskać satysfakcjonującą Cię sprzedaż Twoich produktów bądź usług, będzie to Twoje pierwsze zadanie domowe.

Ale hej, muszę Ci coś powiedzieć. Nie dam Ci czarodziejskiej tabletki, byś miał swoje 100 k w rok. Odpowiedzialność spoczywa na Tobie. Jeśli bardziej przekonują Cię internetowi eksperci obiecujący złote góry w 3 dni, to ... powodzenia.

Wiesz jakim wyzwaniem jest moja nisza? Sprzedawanie artystom, w dodatku produktu, którego nie było dotąd na rynku? A jednak mi się udało. Czemu? Ponieważ nie wykonuję pustych przelotów ani nieprzemyślanych ruchów. Mój biznes to dobrze naoliwiona maszyna i nie ma w nim miejsca na przypadkowe działania. Wszystko czemuś służy, wszystko stoi w dorosłości i realizmie. Do przyjęcia takiej perspektywy Cię zachęcam.

Być może ta inwestycja doprowadzi Cię do podjęcia konkretnych decyzji i okaże się początkiem pięknej drogi ku totalnej niezależności finansowej. I zwróci Ci się po wielokroć, a Ty będziesz kolejną osobą, która powie mi: Pati, dziękuję.

Być może zrozumiesz, że Twój pomysł nie jest dobry i albo go porzucisz albo wymienisz na lepszy model. Pomyśl ile w takim przypadku zaoszczędzisz czasu, zdrowia i pieniędzy.

Win win.