Tu pobierzesz Medytację Alpha Twórcy. Jest to tzw. medytacja prowadzona.

Ma ona za zadanie zrelaksować Cię i połączyć z Polem. Możesz jej słuchać ilekroć potrzebujesz przełącznika do wyższych fal mózgowych.

Przypominam, że fale Alpha na częstotliwości 8 -12 HZ to głęboki odpoczynek, tak zwana czujna koncentracja, które objawiają się stanem kreatywnym.

Usiądź wygodnie, załóż słuchawki i postępuj za instrukcjami, które usłyszysz.

Mała uwaga techniczna dotycząca oddychania. Proszę Cię o głęboki wdech, a następnie zatrzymanie na chwilę powietrza w płucach i wypuszczenie go dopiero, gdy poczujesz, że to ten czas. Ta technika, ma za zadanie przygotować Ciebie i dostroić do wyższej wibracji Pola i oswoić z Nieistnieniem, które jest niczym innym jak Istnieniem poza czasem. Jest to celowa procedura zapożyczona od Wima Hofa i Dr. Dispenzy.

Jak przygotować się do medytacji?

Zadbaj o to, by nikt Ci nie przeszkadzał w ciągu  25 – 30 minut. Przewietrz pomieszczenie, wycisz umysł, najlepiej medytować w przepasce na oczach, by do oczu nie dochodziło światło dzienne. Jeśli jesteś w stanie silnego stresu, chaosie wewnętrznym, przebodźcowaniu, być może będziesz musiał najpierw pobyć trochę w spokoju i wyciszeniu myśli. Pozostań czujnym obserwatorem, który nie ocenia, a jedynie rejestruje jak sejsmograf. Słuchaj oddechu i czekaj aż Twój puls się uspokoi i poczujesz, że napięcie opadło. Dopiero wtedy włącz plik.

Mam nadzieję, że mój podarek okaże się użyteczny.