POBIERZ PRESSPACK
ZAPROŚ NA WYWIAD

Przedstawiam Ci moje dwupłytowe wydawnictwo, a zarazem pierwszą płytę CD po długiej dziewięcioletniej przerwie. (Ależ zleciało!) Album zawiera 2 krążki: pochodzące z 2020 roku Ogólnie chodzi o to, prezentowane już w stacjach radiowych i telewizyjnych, promowane pięcioma singlami oraz premierową Hulaj duszę, z której pochodzą 2 single: tytułowa Hulaj dusza oraz Wiedźmin. Na tej stronie możesz pobrać komplet materiałów audio oraz presspacka zawierającego aktualne info, Zaiksy, okładki oraz zdjęcia serwisowe.

Jeśli chcesz przeprowadzić ze mną rozmowę na antenie, wywiad prasowy lub potrzebujesz płyt CD na konkursy dla Słuchaczy, proszę napisz do mnie na: patrycja@patrycja.pl

Epka Hulaj Dusza powstała we współpracy stałego tria kompozytorsko – autorskiego: Patrycja Kosiarkiewicz / Maciasu X / Patryk Tylza.

Za nagrania wokali i produkcję albumu był odpowiedzialny właśnie Patryk z RedD Music. Epka jest koncept albumem, podobnie jak poprzednia płyta, międzygatunkowym, czerpiącym zarówno z elektroniki jak i z rocka, muzyki świata oraz piosenki poetyckiej. Tekstowo ponownie osadzoną w nurcie storytellingu, ale będącą też opowieścią o wędrówce duszy poprzez wcielenia i podaną w formie wpadających w ucho melodii.

Mamy na niej nawiązania do baśni, snów i reminiscencji. W tekstach pojawiają się dawne słowa: kirys, ciemnia, Mokosz, bajkowe postaci: rusałki, wiedźmin, rycerze oraz tropy ezoteryczne: Kronika Akaszy, Lucyfer, walka ciemności ze światłem. Pragnęłam to wszystko zgrabnie spleść ze współczesnością i opatrzyć najważniejszym przesłaniem będącym mantrą mojej twórczości: zmieniają się jedynie scenografie, ale ludzka podróż od zarania dziejów jest wciąż o tym samym, o drodze ku oświeceniu.