Cieszę się, że jesteś! Poniżej pobierzesz ebook. O W MORDKĘ JEŻA Kliknij poniżej TERAZ! Przeczytaj, zrób ćwiczenia i obudź Wewnętrznego Twórcę.
Naucz się metody, której używają najlepsi amerykańscy songwriterzy i pisz lepiej już w 30 dni.
A skoro już mam Cię na łączach – zajrzyj proszę do swojej skrzynki pocztowej. Napisałam do Ciebie. Sprawdź skrzynkę spam i przełóż moją wiadomość do odebranych – w ten sposób nie przeoczysz moich następnych listów.
ZOBACZ NAGRANIE WARSZTATÓW Z DNIA 27 LUTEGO 2025
Zobacz co mówią Artyści o pracy ze mną:






A na blogu:
Fale, które niosą – Zrób ze mną medytację Alfa
Fale, które niosą – o kreatywności, świadomości i kosmicznych gołębiach. Zrób ze mną medytację alfa i wejdź we twórczy flow.
Jesteś agentem systemu czy agentem zmiany?
Podejmę dziś śmiałą próbę udowodnienia pewnej tezy – dla człowieka świadomego raczej oczywistej. Pogadamy o odpowiedzialności i misji twórcy.
Teksty piosenek – po polsku czy po angielsku?
Dziś niczym ninja rozwalający arbuzy kataną zbijam popularne obiekcje dotyczące pisania tekstów po polsku. Pozbądź się ich jak najszybciej.