KUP TERAZ 89PLN

Przedstawiam Ci moje dwupłytowe wydawnictwo, a zarazem pierwszą płytę CD po długiej dziewięcioletniej przerwie. (Ależ zleciało!) Album zawiera 2 krążki: pochodzące z 2020 roku Ogólnie chodzi o to oraz premierową Hulaj duszę wraz z książeczką ze wszystkimi dwudziestoma tekstami. Jest to wydawnictwo limitowane i kolekcjonerskie, dostępne jedynie za pośrednictwem tej strony.

Nie byłabym sobą, gdybym chciała to zrobić jak wszyscy. Dlatego dostaniesz ode mnie coś więcej. Po pierwsze w skład oferty wchodzi nie tylko dwupłytowe wydawnictwo z odręczną dedykacją dostarczone pod Twoje drzwi przez kuriera. Otrzymujesz ode mnie również dwie medytacje – wizualizacje, które pomogą Ci się wyciszyć i połączyć z Twoją Duszą. Medytacje mają formę plików audio, które ściągniesz z platformy, do jakiej otrzymasz dostęp po przejściu procedury zakupu. Prowadzę je ja, a Twoim zadaniem jest włożyć słuchawki i dać się ponieść Polu, które się wspólnie przed nami otworzy.

Dodatkowo, pierwsze 50 osób, które zakupi album otrzyma niespodziankę. Nie byłaby ona niespodzianką, gdybym zdradziła jej zawartość. Obiecuję, że będzie bardzo fajna i użyteczna.

Tyle ode mnie. Dziękuję, że towarzyszysz mi w tej podróży! Patrycja

Ogólnie chodzi o to, że ten album ma już 2 lata. Ale była serdeczna prośba od Fanów, by go w końcu wydać w postaci fizycznej, bo wtedy, w sławetnym 2020 nie było to możliwe. Świat stanął na stop klatce. Album, nad którym pracowaliśmy tak długo, mógł pozostać w szufladzie kolejny rok czy dwa, a mógł zostać wpuszczony do sieci. Zdecydowaliśmy się na to drugie. Na szczęście nic w przyrodzie nie ginie i teraz, w 2022 roku płyta, tak dobrze przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i dziennikarzy, otrzymuje godną oprawę. Jednak aby dać Fanom więcej – przygotowaliśmy epkę z premierowymi piosenkami.

W zamyśle nie jest to kontynuacja linii obranej na OCOT, choć istnieje jeden punkt wspólny – użycie elektroniki. Tym razem jednak pojawiło się więcej akustycznych instrumentów i opowieść o podróży Duszy poprzez wcielenia. A skoro tak, są i dawne słowa: kirys, ciemnia, Mokosz, pojawiają się bajkowe postaci: rusałki, wiedźmin, rycerze, są nawiązania do ezoteryki: Kroniki Akaszy, Lucyfer. Pragnęłam to wszystko zgrabnie spleść ze współczesnością i opatrzyć najważniejszym przesłaniem będącym mantrą mojej twórczości: zmieniają się jedynie scenografie, ale ludzka podróż od zarania dziejów jest wciąż o tym samym, o drodze ku oświeceniu