Cześć!

Wygląda na to, że ciekawi Cię mój kurs PISZ LEPIEJ. Zanim pojawi się on na rynku (styczeń / luty 2022), zapraszam Cię do udziału w badaniu. Brzmi poważnie, ale zapewniam, to nic takiego. Chodzi o odpowiedzi na pytania dotyczące wyzwań przed jakimi stajemy my – autorzy. I to niezależnie czy piszemy od lat czy od paru dni. Po co jest to badanie? By kurs precyzyjnie odpowiedział na Twoje potrzeby. Pytam autorów co jest ich największą bolączką. W ten sposób zamieszczę w kursie rzeczywiście użyteczne informacje. Po co mam zgadywać, jak mogę zapytać, co nie? Oczywiście mam swoje przemyślenia, ale one niekoniecznie muszą być Twoje.

Co z tego będziesz mieć?

Jeśli wypełnisz ankietę i zostawisz swój mail, dostaniesz zniżkę na zakup kursu dla Ciebie lub kogoś o kim wiesz, że takiego kursu potrzebuje. To po pierwsze. Po drugie, spośród tych, którzy wypełnią ankietę i pozostawią mail, wybiorę 20 osób, którym udzielę BEZPŁATNEJ 30 min konsultacji tel. i zdradzę ważny sekret, który od razu przeniesie ich pisanie na wyższy poziom. (Nie, nie ściemniam. Poważnie. Są takie sekrety.)

Po trzecie i najważniejsze! Odpowiadając na pytania dowiesz się paru rzeczy o sobie. (Znów, brzmi poważnie, ale może pokazać ciekawą perspektywę, której dotąd nie widziałaś / nie widziałeś.)

TO JAK? PISZESZ SIĘ?

Zanim podejmiesz decyzję, potrzebujesz więcej informacji o mnie? Nic prostszego, wskakuj TU i dowiedz się kim jestem.

Poniżej link do ankiety:

TU JEST LINK DO ANKIETY