20150420_9999_255

Kim jestem?

Nazywam się Patrycja Kosiarkiewicz. Miło mi Cię poznać.

Pełnię wiele życiowych ról.  Zawodowo definiuję siebie jako artystkę z dorobkiem. Od lat pracuję twórczo i z tego się utrzymuję. Pisuję teksty piosenek, komponuję (również na zlecenie innych artystów), wykonuję swoje utwory w studiu i na scenie. Nie ma dnia, żeby co najmniej kilka polskich radiów nie grało moich piosenek, pojawiają się one także na ścieżkach do filmów.  Część zamieściłam  na moim kanale youtube – zapraszam serdecznie. Wydałam 6 autorskich albumów, opublikowałam dobrze ponad 200 utworów słowno-muzycznych, jestem członkinią Zaiksu. Od pewnego czasu lubię nazywać się również coachem i gdyby ktoś zapytał mnie dziś która z tych dwóch ról jest mi bliższa, to żadnej nie oddałabym palmy pierwszeństwa, a obie obdarowała identyczną uwagą. O moim byciu coachem możesz poczytać pod tym linkiem.

Prywatnie jestem córką, siostrą, partnerką, przyjaciółką, koleżanką, panią domu, sąsiadką, członkinią wspólnoty i obywatelką. Jestem też duszą. Te role wspierają mnie w procesie poznawania siebie i byciu twórcą. Proces twórczy to moja największa pasja i zarazem życiowa misja. Staram się nie zakopywać talentów, ale rozwijać je i poszerzać.

  • Pracuję intuicyjnie, jestem raczej introwertyczna.
  • Lubię słuchać, rozgaduję się tylko przed najbliższymi.
  • Dużo czasu poświęcam na rozwój osobisty, uwielbiam uczyć się nowych rzeczy.
  • Kocham swoją kobiecość.
  • Jestem wegetarianką, regularnie trenuję.
Obserwuj mnie na Facebooku

Potrzebujesz wiedzieć więcej? Proszę:

Jestem prowadzona. Zawsze jest dobrze, zawsze jest jak ma być. Każda chwila prowadzi do wyższego poznania. Honoruję to kim byłam i kim jestem. Dziękuję.
Album Mój Jezus nie pija coli – bezkompromisowy, nagrany wspólnie z przyjaciółmi z kapeli, ważny kawałek mojego życia. Dostępny w naszym sklepie internetowym.
Płyta Atom chóru Sound’N’Grace – jeden z największych sukcesów komercyjnych ubiegłego roku. Napisałam na tę płytę teksty. Dach, pierwszy singiel uplasował się na drugim miejscu wśród  najczęściej granych polskich piosenek. Dla mnie była to wspaniała przygoda i możliwość doskonalenia warsztatu autora.
Nowy rozdział zawodowy, wielki zastrzyk świeżej energii – coaching, moja wielka pasja i radość, potwierdzona akredytacją ACC ICF.
Nowa płyta nad którą pilnie pracujemy z chłopakami z zespołu, piosenki, które piszę obecnie na zlecenie różnych artystów, jeszcze więcej praktyki coachingowej oraz autorskie warsztaty rozwojowe.
… albumu, który nigdy nie został oficjalnie wydany, ale jest dostępny pod tym linkiem.
Jeśli chciałabym, by cokolwiek po mnie pozostało, to byłby to właśnie Manior i Mazajla. Niezwykły zamysł sprzed lat, który utknął w szufladzie czasu, a jednak wciąż żyje pokryty szlachetną patyną. Byli przyjaciele – ci po linii duszy, którym stał się tak samo bliski jak mi. Były plany przemienienia go w zapierające dech w piersiach widowisko. Nie wiem czy to się kiedyś wydarzy. Cokolwiek jednak przyszłość przyniesie, ważne jest tu i teraz. Dziś możesz sięgnąć po Maniora i sprawdzić czy śpiewam tę pieśń duszy również dla Ciebie.

  A jak jest u Ciebie? 

Masz swoje motto? Co się ostatnio udało? Co wypełnia Cię dumą? Jakie masz plany na przyszłość?

Jest jeszcze coś! Coś co sprawia mi wielką przyjemność.

Czy znasz już moje Dzidki? Nie? W takim razie koniecznie je przeczytaj! Mam nadzieję że będziesz się bawić równie dobrze jak ja!

maly problem
mazurek lucyny
walentynka pana leszka

rzeczy niezbedne

solidarnosc jajnikow

noworoczne postanowienia
Zapisz się

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na tej stronie, zapisz się na mój newsletter.

Przyślę Ci najnowsze wieści, informacje o nadchodzących wydarzeniach i inspirujące myśli. W każdej chwili możesz zrezygnować ze subskrypcji.
Zapisz się