Fanaberia??

Coaching? Fanaberia. Kolejna moda. Jakbym nie miała na co pieniędzy wydawać!
Gdy słyszę podobne głosy – uśmiecham się do siebie. Jeżeli Twoje życie jest wspaniałe, coaching jest fanaberią. Nie, wróć, jeżeli Twoje życie jest wspaniałe, nigdy nie nazwiesz rozwoju fanaberią – wiesz, że jest wspaniałe właśnie dlatego, że wykonałaś konkretną pracę, by takie się stało. Jeśli jednak nie jest różowo lub, co gorsza, jest całkiem czarno, to, hmm, czy na pewno zmiana (a JĄ właśnie oferuje profesjonalny coaching) jawi się aż taką ekstrawagancją? Pomyśl. Powiedzmy, że nie możesz sobie poradzić z jakimś tematem. Walczysz, wierzgasz, czasem spuszczasz z tonu i kulisz się w sobie. W końcu ruszasz dalej twierdząc, że w prawdzie nie chcesz, ale musisz, a w ogóle to dasz radę. I tak to trwa. Rok, dwa lata, pięć. Pięćdziesiąt.
Co, gdybym powiedziała Ci, że można inaczej? Istnieje wiele form pracy wewnętrznej, które mogą w zdecydowany sposób zmienić jakość Twojego życia. Ile to byłoby dla Ciebie warte? Zgoda, nie dzieje się to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Potrzebne jest Twoje aktywnie uczestnictwo. I owszem, może boleć. Jednak, wiesz co jest najzabawniejsze? Boli nieporównywalnie mniej niż utknięcie na lata w czymś co nie daje Ci szczęścia.

Sesje indywidualne

Co powiesz na świeży powiew, nową jakość, rozpuszczenie blokady, dotarcie do własnego potencjału??

Ja i Ty

Sesje grupowe

Opcja ekonomiczna dla tych, którzy lubią pracować w synergii z innymi.

Ja i Wy

Mentoring

Stawiasz pierwsze, niepewne kroki na scenie? Chcesz być artystą przez duże A?

Jesteś we właściwym miejscu!

Pomogę Ci odnaleźć się w tym labiryncie i iść bardziej świadomie.

Coaching Pro Bono

Śledź mój Facebook, ponieważ ogłaszam na nim jak skorzystać z sesji Pro Bono

Sesje w zielongórskiej BABIE

Od jesieni 2016 także tematyczne coachingi grupowe.

Pozwól, że to rozwinę:

No pewnie, że wierzę w Ciebie. Wiem, że się powtarzam, ale to bardzo ważne. Widzisz, miałam tak samo jak Ty. Też chciałam mocno i próbowałam wiele razy. Dlatego doskonale Cię rozumiem. Prawdopodobnie gdybyś mogła / mógł zrobić to samodzielnie, już dawno byś to zrobiła / zrobił, czyż nie? Jestem tu po to, my coache jesteśmy tu po to, żeby Cię wesprzeć.

Co mówią moi klienci

Byłaś dla mnie super coachem i mega lustrem. Dzięki temu biorę się za przestawienie myślenia totalnie na pytania w praktyce, zamiast na stwierdzenia, których ciągle wylewam z siebie za dużo. To taki mój cel od dziś.
Kasia
Dziękuję Ci, że pomogłaś odnaleźć mi chochlika!
Gosia
Coaching z Patrycją to częste wychodzenie poza „strefę komfortu”, które jednakże prowadzi do lepszego poznawania samego siebie. Dzięki tej wiedzy uczę się jak postępować w określonych (trudnych) sytuacjach, tak aby nie krzywdzić innych ludzi a tym bardziej samej siebie. Każde spotkanie z Patrycją, każda rozmowa odkrywa przede mną nową ja, może nie nową, lecz tę której dotąd nie znałam.
Joasia
Bardzo duży spokój, i zadbanie o klienta, jak gdyby wzięcie klienta w taką bańkę, widać troskę, opiekę,zainteresowanie, bycie razem.
Marek
Bardzo potrzebuję tej głębokości, zrozumienia, wsparcia, które przy Tobie odczuwam. Dostaję pozytywnego kopa, a po za każdym razem widzę niektóre sprawy wyraźniej, a świadomość ich obecności daje mi lepsze spojrzenie na życie, na bardziej adekwatne reakcje. Dzięki temu nie czuję tak bardzo, „jakbym płynęła samotną tratwą”. Dziękuję.
Joanna
Dużo dowiedziałam się o sobie samej, wiem, czego chcę , negatywne przekonania wymieniam stopniowo na te budujące, pozytywne. Patrycję polecam gorąco. Mądra babka, budząca zaufania, czująca sercem temat.
Ewa
Tych parę spotkań to był dla mnie nieprawdopodobnie intensywny czas, w taki pozytywny sposób. Już dawno tak nie miałem. Pomogłaś mi uporządkować wiele rzeczy. Nagle coś się odmienia. Jest ta sama rzeczywistość, te same wyzwania i tutaj się nic nie zmieniło. Ale zmieniło się w środku. Magia. Dziękuję.
Oskar
Sesje z Tobą były dla mnie bardzo pomocna. Mimo, że raczej jestem poukładana, to jednak była ona dla mnie jak okno na świat, niby go znałam, ale otworzyły się przede mną horyzonty, których do tej pory nie nazwałam, nie sprecyzowałam w swoim życiu, takie „zakamarki mojej duszy”, które trzeba było wyciągnąć na światło dzienne. Jeszcze raz bardzo dziękuję, za to nowe, ważne doświadczenie.
Halina
Zdemolowałaś nas profesjonalnie. Ale to bardzo konstruktywna demolka. Układam się. Po kawałku.
Kasia
To co ze mną zrobiłaś cały czas pracuje. Milowy krok w rozwoju i jeszcze dalej…
Monika