Dzień dobry. Co Cię trapi?

Utknęłaś i chcesz ruszyć dalej? Czujesz się bezradny i pragniesz znów poczuć moc? Zastanawiasz się czemu wciąż powtarzasz te same błędy?
Chcesz odejść z toksycznego związku? A może odwrotnie – potrzebujesz wznieść się wraz z partnerem na nowy poziom? Chcesz dotrzeć do źródła własnej mądrości? Znów uwierzyć? Znaleźć cel? Podnieść się po upadku? Potrzebujesz więcej swobody, pewności siebie, poszerzenia? Chcesz stanąć przed ludźmi i mówić do nich bez poczucia, że za chwilę zostaniesz wyśmiany?
Szukasz motywacji? Nowych strategi postępowania? Lepszej wersji siebie?
Jesteś we właściwym miejscu. Pozwól sobie powiedzieć jedną rzecz: odważny z Ciebie człowiek. Trzeba wiele odwagi, by zdecydować się na zmianę w życiu. Jestem zawsze pełna pokory wobec tego procesu, bo wiem ile mnie samą on kosztował i jak wiele lat się opierałam. Ty jesteś gotowa / gotowy, otwierasz się na zmianę. Gratuluję. Będę Ci towarzyszyć w tej drodze. Wiesz czemu? Bo wierzę w Ciebie.

Co mogę Ci dać?

W czasie sesji jestem w przestrzeni serca i z tej przestrzeni pracuję. Zanurzam się w TERAZ, jestem z Tobą, jestem w stu procentach obecna. Tak jak mój telefon działa wówczas w trybie samolotowym, tak i moje własne tematy pozostają w takim trybie.
Spędzam setki godzin na salach szkoleniowych, posiadam akredytację ACC ICF, rozwijam się nieustanie, szukam nowych ścieżek, by dać moim klientom więcej. Najważniejszy certyfikat mam jednak w sercu – to ta wewnętrzna droga, którą idę wiele lat, prowadzenie z góry, synchronizacje, wglądy. Temu wszystkiemu pozwalam pracować we mnie podczas moich sesji z klientami.
Pracuję w oparciu o najwyższe standardy etyczne ICF. Stosuję klasyczny model GROW, jednak włączam różną metodologię: NLP, ustawienia systemowe, coaching prowokatywny, dialog z głosem, gadżety. Jeśli te terminy nic Ci nie mówią, nie przejmuj się. Nazwy nie są istotne, liczy się proces. Nie musisz wiedzieć jak działa prąd, by włączyć światło.
Tak, jest prawdą, że to klient jest odpowiedzialny za swój wewnętrzny proces. Jednak coach z intuicją wie jakie pytanie zadać, jaką interwencję zastosować, jak być efektywnym bez taniego efekciarstwa i pustych motywacji. Właśnie taki coaching staram się uprawiać.
Umów się

Osobne zaproszenie kieruję do moich koleżanek i kolegów z branży. Znam doskonale specyfikę naszego zawodu. Polecam również swoje usługi wytwórniom oraz managementom. Zadbajcie o Waszych artystów!

Umów się

12672104_288448078153190_5125401114971281266_o

Czym właściwie jest coaching?

Kiedy obserwuję moich klientów, przypomina mi się wschodnie powitanie, gdy dwójka nieznajomych staje naprzeciw siebie, patrzy sobie w oczy i mówi: widzę cię, jestem tu. Taka właśnie niema ceremonia zdarza się w czasie sesji coachingowych – tyle, że klient staje przede mną – lustrem i widzi siebie takim jakim naprawdę jest. Ja służę, katalizuję, klient przyzwala, honoruje. Coaching to poszerzanie, eksploracja, wyłuskiwanie ukrytego potencjału, ale przede wszystkim marsz ku celom. To właśnie wyróżnia go spośród innych metod samorozwoju i czyni tak eleganckim.

Czy mój temat nadaje się na coaching?

Każdy temat jest dobry na coaching pod warunkiem, że jest prawdziwy. Wymyślone tematy nie wytrzymują uważności, rozpuszczają się i odsłaniają prawdę, z którą można dalej pracować. Czy więc nie potrafisz odmawiać i przez to często Cię wykorzystują, jesteś tą trzecią, próbujesz od lat dokonać radykalnego zwrotu i coś Cię blokuje, a może nieodłącznym towarzyszem Twojego życia jest słowo ALE… – wszystko to może być dźwignią zmiany. Tematów jest tyle ile ludzi, a każdy jest właściwy.

Project 4

Jak to wygląda i ile kosztuje?

Prowadzę sesje indywidualne oraz sesje par. Sesja trwa półtorej godziny, zwykle spotykamy się 2 razy w miesiącu. Zapraszam Cię do mojego gabinetu w Zielonej Górze.
Jeśli mieszkasz w innym mieście możesz skorzystać z moich Esencji lub sesji via skype. Rozmawiamy, a niekiedy robimy ćwiczenia – wszystko w bezpiecznej atmosferze i pełnym zaufaniu. Wszelkie informacje na temat cen pojedynczych sesji, pakietów i specjalnych ofert znajdziesz pod tym linkiem: KLIK. Pierwsza sesja jest bezpłatna, służy zapoznaniu Cię z ideą coachingu i sprawdzeniu czy proces ten jest dla Ciebie.
Czytaj dalej

Chcesz wiedzieć więcej? Zastanawiasz się czy warto? A może sądzisz, że to po prostu kolejna moda? Nie opieraj się na zasłyszanych opiniach. Zamiast tego powiedz SPRAWDZAM. To może być przygoda Twojego życia.

Czytaj dalej